KURUMSAL

YALIBOR Türkiye'de Aylık 600 Ton Üretim Kapasitesi ile Marmara Bölgesin'ndeki En Büyük ilk ve tek Üretici firmadır. YALIBOR Kurulduğu günden itibaren ülke içindeki başarılarını yurt dışını pazarına taşımayı hedef alan bir firmadır.

Türkiye genelinde 16 bayii ile ülkenin her bölgesin de prestijli projelere imzasını atmıştır. Yalıtım Sektöründe bilgi birikimi ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmasından dolayı YALIBOR markasının başarısı bir rastlantı değildir.

YALIBOR, öncelikle ihtiyaç duyulan ısı yalıtım ürünlerinin üretimini kendi argesinde geliştirmiş ve bu ürünleri ülke pazarında yine çok iyi eğitimli personelleriyle sunmuştur. YALIBOR markasının başarısında kaliteli ürün ve uygulama başarısında çalışanlarının payı büyüktür.

YALIBOR evsel ve endüstriyel ortamların ısı-ses-yangın yalıtımı yaparak aynı zamanda uygulanan alanda nem ve haşereyi önlemektedir.

Evsel uygulamalar genel anlamda konut, otel ve iş merkezlerinde ısı ses yangın yalıtımı yapılarak konfor koşullarının elde edilmesi, endüstriyel uygulamalar fabrika, atölye, imalathane ve benzeri ortamlarda ise maksimum kazanç sağlamaktadır.