SES YALITIMI

WhatsApp Image 2021-06-08 at 11.00.37 (1)Yalıbor bor katkılı selüloz yalıtımı, dışarıdan gelen gürültüleri ve odalar arasında (iç duvarlar yalıtımlıysa) yaşanan ses geçişlerini en aza indirmek için çok etkili ses yalıtımı sağlar. Selüloz yalıtım enerji tasarrufu yanısıra mükemmel ses yalıtımıyla çok daha huzurlu yaşam alanlarını mümkün kılar.


WhatsApp Image 2021-06-08 at 11.00.37 (2)Daha önce yalıtılmamış bir eve girdiyseniz, evin dışından gelen seslerin yalıtımlı bir evdekinden “daha yüksek” olduğunu hemen fark edersiniz. Selüloz bazlı Yalıbor lifli yapısı dolayısıyla sesi içinde hapseder ve akustik bir denge oluşturarak yankılanmayı engeller.


ses-yalitimiBor alçıpan,gaz beton,tuğla,blok bims,mdf,osb,saç,boardex,guardex vb. gibi tüm yapı malzemelerinin üzerine püskürtüldüğünde ve uygun kalınlık sağlandığında 70 desibele kadar sesi emer. Ekyersiz ve lifli yapısından dolayı yaşam alanlarında uzun ömürlü ısı,ses,yangın rutubet ve nem yalıtımı sağlar. Bor makine ile püskürtüldüğü ve uygulandığı alanda en ufak bir boşluk dahi bırakmadığı için ısı ve ses kaçaklarını ortadan kaldırır.


Uygulama Resimleri

Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı

Bilgi ve Fiyat Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.