BLOG

Sağlılı Yalıtım Nasıl Yaptırılır ?

Yalıtım uygulaması yapılmasına karar verilen yapılarda, doğru ve sağlıklı malzeme seçimi yapılmalıdır. Doğru işçilik ve ustalık ile yalıtım yaptırmak, kullanım ömrü açısından büyük önem arz eden bir husustur.

Tek Uygulama İle ISI, SES Ve YANGIN Yalıtımı Mümkün Müdür?

Bursa Yalıbor firması, tek yalıtım uygulaması ile ısı, ses ve yangın sorunlarınıza son verir! Isı yalıtımı yaptırmak, yaşam alanlarımızın konforu açısından büyük önem arz etmektedir. Isı kaybının önüne geçen yalıtım işlemleri, aynı zamanda enerji kaynaklarının da kullanımında büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

Yangın Yalıtımı Nedir?

Günümüzde yangın en büyük problemlerden biri oluyor. Çeşitli nedenlerden dolayı çıkan yangın bütün bina içerisindeki eşyaları ve malzemeleri tutuşturduğu için herhangi bir önlem alınmazsa büyük can ve mal kayıplarına yol açıyor. Yeni yapılan binalar için yönetmelik bulunsa da genelde bu yönetmeliğe uymadan ucuz malzemelerle bina yapımları gerçekleşiyor.

Ses Yalıtımı Nedir?

Ses yalıtımı havanın taşıdığı ses dalgalarının dışarıya aktarılması önleyen bir yalıtım sistemidir. Özel Bursa yalıbor yalıtım teknolojisi ile birlikte yapılan ses yalıtımı sesin duvarlardan dışarıya çıkmasına engel olmaktadır.

Çatı Yalıtımı Nedir?

Çatı Yalıtımı günümüzde pek çok evde ısı konusu oldukça büyük problem oluyor. Özellikle kış aylarında ısınan evden sürekli olarak ısı kaybı yaşanması ev sahiplerinin büyük sıkıntısı haline geliyor. Bu sorunu çözebilmek için de çatı yalıtımı yapılması gerekiyor.